Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

Konsultacje


Ajurweda

Jestem psychologiem oraz konsultantką Ajurwedy. Ajurweda jako siostrzana nauka jogi komplementuje moją wiedzę z zakresu psychosomatyki. Nasze ciało jest odzwierciedleniem naszego umysłu. Podczas konsultacji zaczynamy od głębokiego wywiadu objawów, nie ograniczając się do fizycznych czy psychicznych, gdyż przyczyna jest często jedna i ta sama. Dokonuję analizy doszy, czyli nierównowagi energii w ciele i analizy diety. Praca z klientem rozłożona jest na kilka wizyt, gdyż podczas jednej nie jest możliwym omówić wszystkie niezbędne obszary i zagadnienia. W pierwszym podejściu stosuję zalecenia dietetyczne, dietoterapię oraz zioła, na kolejnych wizytach zagłębiamy się w umysł i psychikę sotosując różne metody diagnozy i głębszej analizy. Po spotkaniach możesz liczyć na lepsze zrozumienie swojej natury, swoich mocnych i słabszych stron i nauczysz się sposobów aby radzić sobie z powrotem do stanu równowagi.

Zapraszam serdecznie do kontaktu osoby zainteresowane leczeniem ajurwedyjskim w połączeniu z nowoczesną wiedzą dietetyczną i terapeutyczną.

Psychodietetyka

Jako psycholog i dietetyk prowadzę konsultacje z psychodietetyki, mające na celu uzdrowić Twoją relację z jedzeniem. Jeśli chcesz spróbować jedzenia intuicyjnego, które jest wolnością w wyborze tego co spożywasz i życiem w zgodzie z potrzebami ciała, zapraszam na konsultacje indywidualne. Podczas spotkania określimy podłoże problemu, jego przyczynę oraz ustalimy strategię jak powrócić do siebie i poradzić sobie z emocjonalnym jedzeniem lub niezdrową relacją z jedzeniem. Więcej o odżywianiu intuicyjnym pisałam TUTAJ.

Zapisy

Zapisu na konsultacje można dokonać drogą mailową lub poprzez kanał social media:

monika@odzywsie.pl

facebook