Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

eBooki

Witam Cię w dziale moich comiesięcznych ebooków. Dzielę się w nichh z wami moją wiedzą i moimi wkrętkami, nie tylko w gotowanie. Raz robimy zdrowy miesiąc, innym razem miesiąc dogadzania sobie. Dogadzanie sobie, czyli dbanie o swoje potrzeby jest równie ważne w przypadku dbania o zdrowie jak wszystko inne co znałaś o zdrowiu do tej pory. Zachęcam Cię do ściągnięcia eBooka, któregokolwiek zapragniesz, i wykorzystania go do swoich potrzeb. Może się zainspirujesz i postawisz Siebie na pierwszym miejscu!

Grudniowy Samodbaniec

Jest to grudniowe wersja eBooka, w której zwracam uwagę na to, co robią z nami święta i jak nie pozwolić by ten chaotyczny czas oddalił nas od samych siebie. Często zagłuszamy wtedy wewnetrzny głos, który niewygodnie przypomina, że za dużo uwagi poświęcamy czemu innemu, wysysając z nas energię. W tym eBooku znajdziesz nie tylko kilka smacznych przepisów, ale i test na vikriti, czyli ajurwedyjską nierównowagę, ktora często pojawia się na jesieni, gdy robi się zimno, jest wietrznie, a obowiązki spraw codziennych nie pozwalają nam zwolnić i przysnąć, jak zwalnia sama natura.

#healthember

To listopadowy eBook, który ma na celu zmobilizować twoje dbanie o własne zdrowie. Nie chodzi o rygorystyczną dietę czy trening, ale chodzi o eksplorację, co by było, gdybym przez miesiąc nie szukała wymówek, i faktycznie zadbała o odpowiedni sen, medytacje, jogę oraz odżywcze posiłki. Nie ma tu żadnego narzuconego planu, jest proponowany przeze mnie rozkład dnia, choć dla wielu może być on zbyt rygorystyczny. Pozwól sobie na dostosowanie go do siebie, stwórz swój healthember i niech to będzie miesiąc przemiany i nowych nawyków! Bez musu, z przyjemnością.